Всего 6 фото
Вигідна пропозиція ЖК Manhattan City, Преміум класу, від забудовника

Без комісії! Працюємо в всьому ЖК, по всім квартирам 1 к, 2 к, 3 к, 3 к+, різні поверхи та планування. ЖК "MANHATTAN CITY" розташований в центральній частина Києва, де дуже тонко переплітається багатовікова історія і сучасний ритм життя. На території району понад 50 держав світу розташували свої посольства та представництва. Шевченківський район є лідером по кількості дитячих садків та шкіл, а також по кількості станцій метрополітену. Справжніми зеленими перлинами району є велика кількість більш ніж столітніх парків: парк "КПІ", Пушкінський парк, Сирецький парк та парк "Нивки". Один з найкрасивіших і найшанованіших парк ім. Тараса Шевченка, розташований навпроти Головного корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Не можна обійти увагою улюблені місця мешканців району Національний цирк та Київський зоопарк.
Зручне розташування ЖК "MANHATTAN CITY" повязано з ключовими транспортними артеріями Києва: просп. Перемоги та вул. Борщагівською, що дає змогу швидко дістатися в будь-яку точку міста. Відстань від комплексу до найближчої станції метрополітену менше 1 км, а до центру Києва - питання кількох хвилин у метро або на автомобілі.
ЖК "MANHATTAN CITY" унікальний, різноманітний та неосяжний. Тут гармонічно поєднуються всі вимоги найвибагливіших людей. Ми створили цей комплекс для людей, котрі цінують свій час, комфорт і у котрих є свій власний стиль життя. Тут кожен знайде свій інтерес. ЖК "MANHATTAN CITY" складається з трьох 36 поверхових башт з унікальним фасадом та системою освітлення, яка створює ілюзію руху. Башти обєднані на рівні пятого поверху в єдину прибудинкову територію площею більш ніж 6000 метрів. Тут будуть поєднані всі компоненти для повноцінного відпочинку на свіжому повітрі: декілька спортивних майданчиків, лаунж-зони, власний парк і сучасні дитячі ігрові майданчики. З 1 по 5 поверх будуть розміщуватися 2-поверховий спортивний клуб з басейном, дитячий кафетерій, центр розвитку дитини, бутіки, продовольчі магазини та багато інших торгівельно-розважальних підприємств, які дозволять мешканцям новобудов отримувати максимальну кількість послуг та товарів навіть не виходячи за територію комплексу. Швидкісне переміщення між поверхами мешканців та гостей будинків будуть забезпечувати 5 ліфтів відомої фірми KONE: 3 ліфти вантажністю 800 кг, 2 ліфти вантажністю 1000 кг. Ще однією особливістю цього комплексу є унікальність планувальних рішень. Найвибагливіший клієнт знайде найкращий варіант для себе, оскільки кожне планування в даному комплексі є унікальним і неповторним. Ще однією з перваг комплексу є висота поверху: 3,00 м ( від підлоги до підлоги) - для приміщень 6-15-го поверхів; 3,30 м ( від підлоги до підлоги) - для приміщень 16-35-го поверхів; 4,20 м ( від підлоги до підлоги) - для приміщень 36-го поверху. Проспект Перемоги 11.
Подробно: Перемоги просп., микрорайон: Шевченковский (центр), 29/36 эт.

Достоверность данных: Это объявление не было проверено нашими специалистами. Его автор несет полную единоличную ответственность за достоверность указанных в нем данных

Вигідна пропозиція ЖК Manhattan City, Преміум класу, від забудовника Без комісії!

Номер объявления2-1-481127
Цена135000 USD
Этажи29/36
Площадь91.2/0/34
На Домоскопе43 дня
Дата актуальности28.03.2020 08:01

Контактные данные

Пожалуйста, скажите автору объявления, что нашли его на сайте Домоскоп
Инфраструктура района объекта
Школы
Школа №41450 м.
Гимназия №153 им. А.С. Пушкина530 м.
Музична школа №5 ім.Ревуцького610 м.
Образовательно-художественный центр «Шанс»640 м.
Школа №102740 м.
Детские сады
№23810 м.
Дитячий садок №735840 м.
Дошкольное учебное заведение №6481 км. 040 м.
Детсад №7121 км. 170 м.
Детский сад №171 км. 270 м.